Hypotéky

left

Výhodné hypotéky pro cizince.

Zařídíme ty nejlepší možné podmínky pro cizince žijící v České republice

Kolik potřebujete půjčit:

0 Kč 20.000.000 Kč
right

Klienti se na mě nejčastěji obrací kvůli úvěrům na bydlení. Za dobu působení na trhu jsme pomohli k novému bydlení, či rekonstrukci stávajícího, stovkám klientů v celkovém objemu úvěrů více než 1,0 mld. Kč.

V komplexnosti a kvalitě služeb jsme jednoznačně nejlepší na trhu. Dlouhodobě se naše úspěšnost při schvalování úvěrů pohybuje kolem 99 %, spolupracujeme se všemi bankami na trhu, což nám spolu s dosahovaným objemem vytváří ty nejlepší podmínky při vyjednání těch nejvýhodnějších podmínek.

Klienti se na nás obrací s těmi nejnáročnějšími požadavky, běžně spolupracujeme s klienty s

  • dlouhodobým či trvalým pobytem v ČR,
  • příjmem z vlastní firmy,
  • příjmem v hotovosti,
  • při zaměstnání na dobu určitou,
  • optimalizovanými daňovými přiznáními apod.

Nabízíme komplexní služby

Samozřejmostí je kontrola všech právních dokumentů spojených s nákupem nemovitosti a hypotečním úvěrem. Účastníme se všech jednání s prodávajícími a jsme připraveni na žádost klientů i asistovat při vyjednávání ohledně koupě bytu či prohlídek.

V rámci úvodního jednání vyhodnotíme možnosti úvěru, vysvětlíme komplexně, jak funguje hypoteční úvěr, upozorníme na možná úskalí a specifika, vyselektujeme a následně ošetříme případná rizika, společně vybereme nejvhodnější řešení a zajistíme jeho realizaci či postupnou přípravu k pozdějšímu úspěšnému vyřešení hypotečního úvěru.

V rámci kontroly konzultujeme cenu nemovitosti s profesionálním odhadcem, který i následně zpracuje odhad pro banku.

Snažíme se o dlouhodobou spolupráci, podpisem hypotečního úvěru a vlastnictvím nemovitosti spolupráce nekončí. Po celou dobu splácení hlídáme aktuální situaci na trhu, na základě této situace zpracujeme analýzu a vyjednáváme výhodnější podmínky stávající hypotéky, případně připravujeme klienty např. na refinancování hypotéky, dřívější splacení hypotéky či ochranu před nárůstem splátky v termínu fixace.

Martin Eisenreich

Martin Eisenreich
Martin Eisenreich
Odborník na hypotéky a investice
+420 725 256 506

Můj tým

Наша команда